Říj 22

Sršni porazili rozjetou Hvězdu Kladno (MUŽ)

3.kolo KSM

SK SRŠNI – HVĚZDA KLADNO   4:1 (0:1, 3:0, 1:0)

V předchozích utkáních dosud neporažený tým Hvězdy Kladno zavítal na kutnohorský led s odhodláním bodovat. Utkání mělo do začátku vysoké tempo a hra se přelévala od brány k bráně. V sedmé minutě sršni hráli první přesilovku, když odražený puk vyzval k brejku kladenského Hegenbarta, který dostal oslabené hosty do vedení. Nervozita na holích sršňů přinesla nepřesnou hru ve zbytku první části. Do druhé části trenér Jiří Tumpach „naordinoval“ zklidnění rozehrávky a větší bojovnost. Již po dvou minutách zafungovala spolupráce Jelínka a zakončujícího Volného a bylo vyrovnáno.  V polovině utkání se blýskl mladý centr Tvrdík, když ukličkoval celou kladenskou obranu a dal důležitý druhý gól. O tři minuty později Volný křižnou přihrávkou přesně na hůl rozjetého Jelínka založil brejk, který Jelínek skvěle zakončil pod horní tyč a sršni odskočili soupeři o dvě branky. Třetí třetina nespokojené hosty motivovala k urputné snaze skórovat. Celkem časté faulování sršňů jim dávalo dostatek příležitostí ke skórování. Strážce branky sršňů Jan Krištof měl však svůj den a skvěle soupeře vychytal. Několik zákroků publikum odměnilo potleskem a soupeře přivádělo k zoufalství. Dvě minuty před koncem utkání sršni završili svůj gólový účet, když v závaru před bránou nalezl puk Kaiser a prostřelil klubko těl. Zasloužené vítězství sršňů v domácí premiéře přineslo další tři body v tabulce.

Další domácí utkání se uskuteční  v neděli  4.11. od 17:30. Sršni budou hostit Tatran Sedlčany.

Branky: Volný (Jelínek), Tvrdík, Jelínek (Volný), Kaiser

Sestava: Jan Krištof, Balhám – Čejka, Novotný, Andrle, Meloun, Vaněk, Jirek, Lukáš Krištof, Charvát, Hetfleisch, Volný, Kaiser, Jelínek, Pálek, Tvrdík, Hynek – trenér Jiří Tumpach