«

«

Zář 30

Prohra fotbalovým výsledkem

V sobotu 28. září jsme zavítali k utkání 3. kola ligy starších žáků do Sedlčan. Ranní sraz v šest hodin na zimním stadionu v Kutné Hoře se projevil i v úvodní třetině, kdy naši hráči jen sporadicky otestovali kvality soupeřova brankáře a výsledkem byly jenom 4 střely mezi tyče během první třetiny na soupeřova brankáře. Díky dobré obranné hře a standardně dobře chytajícímu brankáři T. Pekařovi skončila první třetina bezbrankovou remízou. Po první třetině bylo jasné, že dnešní zápas může rozhodnout první vstřelený gól.  Ten bohužel padl do naší branky na začátku třetí třetiny. Domácí hráč převzal puk za naší brankou a rychlým výjezdem skóroval. V posledních pěti minutách jsme sice soupeře dostali pod mírný tlak, ale naše dvě větší příležitosti zneškodnil dobře chytající domácí brankář. V příštím domácím zápase s lídrem tabulky Spartou Praha (dosavadní skóre 38:2) budeme muset zlepšit především zdravou agresivitu v osobních soubojích a více se snažit o zakončení s důslednější aktivitou v předbrankovém prostoru.