«

«

Bře 11

Třeťáci vezou druhé místo ze Sedlčan

V sobotu 10. 3. 2012 jsme hráli turnaj 3. tříd konaný v Sedlčanech od 8:00 h se střídavým úspěchem. Již se stalo téměř tradicí, že počátek prvního ranního zápasu Sršni ještě spali, ale již od třetí třetiny už někteří otevřeli alespoň svá očka.

Sršni Kutná Hora – HC Rytíři Kladno „B“ 4:1 (1:0, 0:1, 3:0), střely na branku 37:20 (17:7, 9:10, 11:3)

Góly: 2x Kvido Šimáček, 2x Tomáš Knížek

Asistence: 1x Kvido Šimáček, 1x Lukáš Secký

–          Robin Míšek (7), Kvido Šimáček (6), Tomáš Knížek (3),

–          Jan Hnilička (4), Lukáš Secký (5), David Trnka (1),

–          David Zvěřina (6), Petr Pokorný (5), Šimon Pokorný (0).

Počet zásahů brankáře:

–          Petr Gygal – 10 (z toho 1 obdržený gól, 1x úspěšný zásah při trestném střílení),

–          Jakub Červinka – 10 (1x úspěšný zásah při trestném střílení).

V zápase se soupeřem jsme hráli dvě třetiny vyrovnanou partii. Až v závěrečné třetině jsme naší střeleckou převahu vyjádřili i gólově.

Sršni Kutná Hora – Poděbrady „B“ 4:10 (2:1, 1:5, 1:4), střely na branku 7:42 (3:14, 1:13, 3:15)

Góly: 3x Robin Míšek, 1x David Zvěřina

–          Robin Míšek (4), Kvido Šimáček (1), Tomáš Knížek (1),

–          Jan Hnilička (0), Lukáš Secký (0), David Trnka (0),

–          David Zvěřina (1), Petr Pokorný (0), Šimon Pokorný (0).

–          Petr Gygal – 21 (z toho 7 obdržených gólů),

–          Jakub Červinka – 21 (z toho 3 obdržené góly).

V tomto svižném utkání jsme první třetinu vyhráli, i když poměr střel jasně vyzněl v náš neprospěch. Ještě v první polovině druhé třetiny jsme s aktivnějším soupeřem drželi krok. Až série několika obdržených gólů v krátkém časovém sledu v druhé polovině zápasu definitivně rozhodla