«

Říj 19

V divoké přestřelce brali Sršni všechny tři body.

V utkání bohatém na vstřelené branky Sršní Áčko tahalo za delší konec a z Kolína si odvezlo tři body do tabulky. Skóre se změnilo hned v první minutě, kdy Žabonosy vstřelili první branku utkání. Po první třetině svítilo na tabuli skóre 2:2. Klíčový moment se odehrál okolo druhé přestávky, kdy Lukáš Beran během pěti minut zaznamenal hattrick a posunul Sršně do náskoku, který již nepustili. I přesto, že domácí Žabonosy ve třetí třetině několikrát snížily na rozdíl jedné branky, důležité góly přidali sedmnáctiletý Jan Knížek a Vojtěch Dytrych a dovedli Sršně k zisku všech bodů.

Branky a nahrávky: 1. Čtvrtečka (Kubišta), 8. Kubišta (Nedbal, Černý), 27. Pomichálek (Mejzr, Hlaveš), 44. Kedršt (Mejzr, Hlaveš), 49. Kubišta (Březka, Nedbal), 60. Nedbal (Čtvrtečka) – 3. Novotný, 19. Dytrych (Knížek), 37. Beran (Jiráň), 39. Beran, 41. Beran (Knížek, Havránek), 46. Dytrych (Knížek), 59. Knížek (Svoboda, Dytrych)

HC Žabonosy: L. Křivánek (M. Svoboda) — F. Březka, K. Nedbal, J. Kunášek, L. Nekvasil, L. Hlaveš, D. Křeček, M. Pomichálek — V. Čtvrtečka, P. Kubát, J. Kubišta, M. Černý, O. Poljanyčka, M. Mejzr, J. Smejkal, J. Honz, M. Charvát, J. Minář, J. Kedršt

SK Sršni Kutná Hora: D. Jelínek (J. Kočí) — M. Havelka, D. Chmelař, L. Skokan, D. Bašus, Š. Havránek, D. Zvěřina — V. Hobza, J. Tvrdík, P. Hladík, J. Spitzer, P. Novotný, O. Plíhal, T. Klazar, J. Knížek, Š. Jindra, V. Dytrych, A. Kadlec, D. Jiráň, F. Svoboda, L. Beran