«

Pro 19

Mladší dorost nadělil Frýdlantu 5 branek a pouze 1 inkasoval

SK Sršni Kutná Hora – HC Frýdlant 5:1 (0:0, 2:1, 3:0)

V neděli 17.  12. přivítali Sršni na domácím ledě soupeře z Frýdlantu. První třetina žádnou velkou hokejovou podívanou nepřinesla. Dvakrát sice zazvonila tyč, jednou u naší branky a jednou u soupeřovi, ale jinak to bylo jen opatrné oťukávání na obou stranách. Branky jsme se v první části utkání nedočkali. Po přestávce se přeci jen trošku hra otevřela, konečně byly k vidění pěkné hokejové momenty. První branku utkání v čase 26:36 vstřelili Sršni. Opět jako v předešlých utkáních zafungovala výborná spolupráce Tobiáše Klazara s Pavlem Bartošem. První jmenovaný krásně našel svojí přihrávkou před bránou dobře postaveného Pavla Bartoše a ten bezchybně zakončil. Soupeři se podařilo poměrně rychle srovnat skóre na 1:1 v čase 29:01. Sršňům se podařilo opět strhnout vedení na svou stranu v čase 34:28 opět to byl Tobiáš Klazar, který vypracoval gólovou šanci, tentokrát pro Petra Zábrahu a ten perfektně zakončil za záda soupeřova brankaře. Druhá třetina skončila hubeným vedením Sršňů 2:1. Do poslední části hry vstoupili Sršni podstatně lépe než soupeř a postupně ovládli dění na ledě. V čase 49:09 navýšili svoje vedení, když po nahrávce Pavla Bartoše opět bezchybně zakončil Petr Zábraha. Čtvrtou branku v čase 54:47 vstřelil Tobiáš Klazar po nahrávce Pavla Bartoše. V poslední minutě v čase 59:04 na konečných 5:1 pro Sršně zvyšoval Sebastian Bandy po chytré nahrávce Filipa Mikešky. Velké poděkování celému mužstvu za disciplinovaný výkon, brankaři Jakubu Červinkovi za několik výborných zákroků.

Sestava: Jakub Červinka

Jan Hnilička, Vojtěch Volejník, Jan Stružinský, Filip Mikeška, Adriana Dubová, Tobiáš Klazar, Pavel Bartoš, Petr Zábraha, Vojtěch Hobza, Jaroslav Kubelka, Vojtěch Mašín, Sebastian Bandy, David Trnka

Branky: Petr Zábraha 2x, Tobiáš Klazar, Pavel Bartoš a Sebastian Bandy

Asistence: Tobiáš Klazar 2x, Pavel Bartoš 2x, Filip Mikeška

Vyloučení: 1:3 (2min : 6min)